akaryakıt otomasyonu

Giriş Ekranı

Erkanda şirket bünnyesinde çalışan ve yetkilendirme derecesine görebileceği şantiyeler, bilgiler belirlenmiş kişilerin giriş bölümleri yeralmaktadır.

akaryakıt otomasyonu

Rapor Ekranı

Erkanda şirkete ait tüm şantiyeleride tüm pompa ve tankerlerden verilen yakıt bilgisi araç km, araç saati, kullanıcı bilgileriyle birlikte ekranda ikmaller listelenir. Seçilen bir tarih aralığında herhangi bir şantiyenin ve/veya aracın bilgileri gösterilir. Bilgiler excel sayfası olarak indirilebilir.


akaryakıt otomasyonu

Aylık Araçlar Ekranı

Şantiyelerde aylık bazlarda tüm araçlara verilen toplam yakıt miktarı ekran getirilir. Otomasyonun kurulmasından itibaren tüm aylık verilere bu ekrandan ulaşılabilir.

akaryakıt otomasyonu

Sanal Tanklar Ekranı

Şantiyelerdeki tankerler dahil giren çıkan yakıt miktarı üzerinden sanal tank sistemi işletilir. Sistem sayesinde aylık ve günlük tanker ve tanklara giriş-çıkış ve o an olması gereken yakıt miktarı ekran getirilir.

akaryakıt otomasyonu

Araçlar Ekranı

Sisteme kayıtlı tüm araçlar ve ilgili parametreleri bu ekrandan takip edilir ve değiştirilir. Yeni araç girişleri yine aynı şekilde bu ekrandan yapılır.

akaryakıt otomasyonu

Kullanıcılar Ekranı

Sistemde yakıt verme ve alma yetkisi olan kullanıcıların bilgileri bu ekrandan izlenir veya değiştirilir. Aynı şekilde sistem dahil olan kullanıcılar yine bu ekrandan girilir.

akaryakıt otomasyonu

Gerçek Tanklar Ekranı

Seviye sensörleri takılmış tankların su, yakıt seviye, hacim ve sıcaklık bilgileri bu ekrandan canlı olarak takip edilir.

akaryakıt otomasyonu

Mobil Giriş Ekranı

Dünyanın herhangi bir noktasından cep telefonu uygulaması ile Yakıt, Servis ve Lastik otomasyonlarına ulaşılabilir.